wtorek, 30 kwietnia 2013

Pomocy ;c

*o* a więc do lv brakuje DDUUŻŻOO ,
Kasy mało -.- , Diamentów zero..
KUFFA NIE POMAGACIE !!
pomóż daj grafa :< , ogl. filma  :(
,ogl. arta :> PLOSE c:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz